Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Firmamız 2002 yılında İstanbul/Bahçelievler ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca İstanbul genelinde geniş oto çekici araç filosu ve deneyimli personelleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel hizmet anlayışı ile 7/24 müşterilerimize çekici hizmeti sağlamaktadır. Web sitemiz üzerinde bulunan iletişim adreslerinden veya firma konum adresimizden ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Çekici Neden Tercih Etmeliyim?

İhtiyaçlarınız doğrultusunda ekonomik ücretler karşılığında İstanbul çekici hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 2023 yılı çerçevesinde %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sunarız. Bu nedenle İstanbul genelinde çok sayıda anlaşmalı oto tamir dükkanları ve diğer hizmet türlerimiz bulunmaktadır.

Misyonumuz

Kuruluşumuzdan bu yana, bölge genelinde çok sayıda müşteriyle çalıştık. Profesyonel hizmet deneyimli ve tecrübeli personellere sahibiz. Bu nedenle hizmet almak istediğiniz aman en uygun fiyatlara en güvenilir oto çekici hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimize daima önem veriyor, araç çekme işlemlerinde 7/24 yardımcı oluyoruz.

Vizyonumuz

Yeditepe oto kurtarma, gerek karada, gerek ise denize taşımacılık hizmetlerine imza atmıştır. Firmamız İstanbul genelinde, uygun fiyat garantisi kapsamında 2002 yılından bu yana müşterilerinin sorunlarını çözüme ulaştırmaktadır. Ayrıca deneyimli ekibi ve kurumsal işletmesi ile otomotiv sektöründe hızla büyümeye gitmektedir.

istanbul cekici hakkimizda
Hakkımızda 2